Společnost Elodie Details byla založena ve Švédsku v roce 2005 a byla inspirována holčičkou jménem Elodie, která měla tak výraznou osobnost, že žádné dostupné doplňky ji nemohly vystihnout. Její maminka si tedy začala vytvářet vlastní. Od té doby se značka soustředí na výrazný a neotřelý design, který podtrhuje individualitu malého človíčka. Ve Skandinávii se stala krátce po uvedení na trh hitem, poté si získala Británii a zbytek západní Evropy a jsme si jisti, že tato značka si svým originálním designem,vtipem a kvalitou brzy získá i vás!


Elodie Details nabízí několik ucelených řad doplňků pro miminka a batolata jako jsou dudlíky, bryndáčky, deky, fusaky do kočárků, tašky na kočárky, hračky, čepičky a mnoho dalšího.
 

S

Značka EcoViking byla založena ve švédském Göteborgu v roce 2014 třemi tatínky. EcoViking nabízí řadu designových spacích, odpočinkových, hracích a uklidňujících předmětů pro novorozence. Její vizí je stát se top značkou pro dítě v tomto segmentu.
Výrobky EcoViking jsou navrženy a vyvinuty ve Švédsku, v minimalistickém stylu s maximálním ohledem na životní prostředí.  
Všechny výrobky musí být co nejlepší pro vaše dítě, ale i pro přírodu.